Si te ndaloni serverin qe tju shohe se cfare beni

View previous topic View next topic Go down

Si te ndaloni serverin qe tju shohe se cfare beni

Post  Admin on Mon Feb 09, 2009 2:22 am

Si ti Ndalojm Pc Serverit ne netCafe Me pa cafre beni
nese jeni ne ndonje Internet Caffe dhe doni qe mos tju shohin nga serveri athere shkoni ne MyNetwork Places me tastin e djatht Properties pastaj Local Area Conection prap me tast te Djatht Properties pastaj shkoni ne menyne Advanced she e keni aty Internet Conecctionn Firewall e leni ate Shenjen aty(tik) dhe Ok.
dhe u be tani, nuk mund tju kontrolloj prej PC Server por ky trik eshte jo vetem ne internet caffe por edhe neper pc personal.(Firewall)
avatar
Admin
Admin

Posts : 23
Join date : 2009-02-05
Age : 28
Location : Albania,Kukes

View user profile http://s-electronics.tk

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum